INFO - 19.4.2011

19. 4. 2011

Dobré ráno přátelé,

máme krásný a prosluněný den, a to je ta správná chvíle, abych se vám ozval. Ze zimy jsme přešli prakticky do léta a věřím, že již nikdo z nás nesedí za kamny. Navíc teď, když už osychá i písek

Já osobně zítra večer odjíždím na 6 dnů do Chorvatska a přes svátky mám program tam.  Na příjmu bych měl být nejpozději ve středu 27.4. Předpokládám, že většina členů Jiskry vyrazí do skal. Bude-li to možné, udělejte nějaké fotky, které budeme moct použít zde na webu, na Rajčeti anebo při nějakém promítání.

Znovu také připomínám naši Horoškolu. Nezapomeňte si rezervovat její termín 13.-15.5., přizvat můžete samozřejmě i nečleny Jiskry, rodinu a kamarády.

To by zatím bylo asi vše, užívejte si nádherného počasí a mějte se fajn. Přeji pevné zdraví a veselou mysl