Jiskra se rozrůstá raketovým tempem !!!!

7. 6. 2011

Vážené kolegyně a kolegové,

hovořit o současných lezeckých aktivitách členů naší TJ by asi bylo nošením dříví do lesa. Skalák, Sušky, Bezděčín, Radoňovice, Vajoletky.... jsou několikrát týdně svědky skromných i významných výstupů z naší strany. To je vynikající průběžná bilance, ale asi mnohem podstatnější je, že mezi námi - většinou veterány, se objevuje stále více nových tváří. Dnes jsem např. byl na Suškách s tříčlennou skupinou našich nových kamarádů - Katkou, Davidem a Tomášem. Měl jsem z nich hezký pocit, lezení si užívali, stavěli se k němu opravdu svědomitě. A radost z pohybu ve stěnách a z krásné přírody z nich jenom čišela. Paráda.

Jak jsem uvedl v záhlaví - Jiskra se rozrůstá raketovým tempem. Dovolte, abych i vašim jménem mezi námi přivítal oficiální nové členy, kteří mezi nás přišli od poslední schůze:

1. DIRINGER   Tomáš
  2. HYŠKA         Tomáš
  3. HUŠEK         David
  4. JIRÁSEK      Pavel
  5. KAFKOVÁ    Katka
  6. KŘÍSTEK     Jindřich
  7. NIČ               Petr

Další 4 účastníci naší Horoškoly žádají o přijetí:

1. ČAJÁNEK    Jéňa
  2. ČAJÁNEK    Ondra
  3. ČAJÁNEK    Vojta
  4. Bára (nemám upřesněné příjmení)

O příchod nových členů se nejvíc zasloužili Petr Fischer, Renda Mašín, Ruda Popr, ale i naše Horoškola, která měla opravdu dobrý ohlas.

Tak tedy Horám zdar!   Snad nám to spolu bude fungovat co nejdéle a co nejlépe