Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skalní muž 2016 - krásný úspěch

16. 9. 2016

  Letošnímu Skalnímu muži se opět nevyhnuly komplikace s počasím, ale nakonec se soutěž s týdenním odkladem uskutečnila. Soutěžní arénou znovu byla Skalácká údolíčka a Bukovina a každý, kdo tam někdy lezl, tak moc dobře ví, že i některé cesty za II. je dost těžké přebojovat.tereza---jirka-stribni_hostina_159.jpg

Jiskru tradičně reprezentovali Katy Ticháková a Mišák Tregler, kteří letos ve skalách opravdu řádí a jistě si zaslouží dříve často užívané přívlastky "skalní frézy." Loni závodila Katy s Luckou Novákovou a Michal s Lubošem. Letos se rozhodli lézt spolu v kategorii MIX a rozhodnutí to bylo určitě dobré. Po přelezení 23 cest a jistě nesnadném zdolání 14 piv, kterým běžně moc neholdují, svoji kategorii vyhráli a po roce z toho byla další "bedna." Popravdě řečeno utrpěli naši borci i nějaké ty šrámy a ony šrámy i šťastný úsměv ve tváři Katy a Michala po soutěži můžete shlédnout na webu www.hruboskalsko.cz po zadání Skalní muž do fulltextového vyhledávače

Kátě i Mišákovi k jejich vítězství opravdu srdečně blahopřejeme, protože 23 cest v oblasti Údolíček za jeden den se rovná mnohaletému úsilí běžných lezců. A to se nejedná o lehké a dobře jištěné cesty. Současně oběma moc děkujeme za báječnou reprezentaci naší Jiskry, která se dnes skládá především z mladých lidí a pro ty jsou takové výkony tou nejlepší motivací.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář