Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adam Zeman a jeho projekty na "lajnách" - nádhera

15. 10. 2014

 

Ahoj Libore,
tak už je za mě (doufám, že jenom bydlištěm) Pražák, ale rád bych zůstal s Jiskrou v kontaktu, tak se po prázdninách ozývám aspoň touto cestou a doufám, že mi rozvrh dovolí někdy ve čtvrtek do Exu dovalit.
Jinak poslední dva týdny prázdnin jsem strávil v Dolomitech a něměckých alpách kolem Zugspitze. Původní plán byl vylézt západní stěnou na Tre Cime (konkrétně Cimy Grande) a tam natáhnout highline. Bohužel teploty často kolem nuly a občasný sníh nám s plány trochu zamávaly, takže z lezení se stalo pouze ferratění a lajn jsme si užili na vrcholu Monte Piany. Pak jsme si trochu spravili chuť v německém Oberammergau.
 
Posílám pár fotek a první z nich je i v triku Jiskry :)
 
Měj se hezky a pozdravuj ostatní.
Adam

1.jpg

 

 

 

2.jpg

 

 

 

3.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář