Jdi na obsah Jdi na menu
 


BLAHOPŘEJEME

30. 7. 2013

 

   V sobotu 27. července 2013 jsme opět vyrazili do Skaláku. Tentokrát nebylo na pořadu dne zdolávání kolmých stěn, ale byli jsme přizváni ke zvlášť milé události.p7270042.jpg Byli jsme pozváni na svatbu našich kamarádů Katky Kafkové a Davida Huška.

p7270040.jpg

Přítomni byli další kamarádi z Jiskry, zejména Hanička Lamačová, Petr Fischer, Tomáš Hyška a další. Reprezentativnost našich horolezců umocňovala přítomnost mladých dam, jejichž výstroj nejen dokumentovala tropické počasí, ale i neoddiskutovatelné předpoklady pro prosazení se v našem kolektivu:)

p7270036.jpg

 

 

 

 

 

 

p7270038.jpg

Na nádvoří i v kapli vládla vynikající nálada a nebylo těžké uhodnout, že podvečerní a noční zábava kolektiv svatebčanů navždy stmelí. Pozdější průběh oslavy moje předpoklady nejen potvrdil, ale i výrazně předčil. Proto jsem již na svém milovaném Valdštejnu odložil fotoaparát a víc fotek vám nabídnout nemůžu. Co však udělat můžu a činím tak velice rád, je opravdu srdečné blahopřání Katce a Davidovi k jejich rozhodnutí strávit zbytek života na stejné lodi. Zde si dovolím citovat antického filosofa Senecu, který konstatoval, že: "Manželství je jako přístav v bouři. Nejhorší, co jej může potkat, je bouře v přístavu.........."

  Takže milí novomanželé, jménem všech kamarádů z Jiskry vám přeji jen a jen pohodu, přístav v bouři, pevné zdraví vám i vašim dětem a hlavně přízeň lidí, na kterých vám záleží. To je strašně moc a není to ke koupení. Máme vás rádi.

Libor jménem všech členů TJ Jiskra

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Podekovani

(Novomanzele, 17. 8. 2013 21:44)

Libore, jeste jednou dekujeme za prijeti pozvani na nasi svatbu. Moc si vazime toho, ze jsi byl s nami v takto vyznamny den. Take dekujeme za pripravu zdarile svatebni atrakce na valdstejnskem moste...:)

Re: Podekovani

(Libor, 16. 9. 2013 8:32)

Na svatby, ktere poradaji mi kamaradi, chodim opravdu rad. I mne s vami vsemi bylo bajecne. At se dari. Porad.