Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děvčata a veteráni Jiskry v aréně

15. 2. 2011

 

Makak aréna se již natrvalo stala místem, kde borci z Jiskry popírají zákony zemské přitažlivosti a jak říká klasik: "S lehkostí orla a hbitostí leoparda překonávají profily, na kterých lidské oko stěží hledá oporu."p2150225.jpg

Zatím tam potkávám spíše své vrstevníky, ale to je možná tím, že na ostatní nemám štěstí, protože chodí v jiné době. Dnes (úterý 15.2.2011) se na překližce pohybovala Elen s dcerou, Radek, Jarda (ten fakt válí), Ilja a já s kamarádem Markem. Předpokládám, že po mém odchodu dorazili i dalšíp2150226.jpg

 

Radek tradičně vyhledává profily, které jsou "do kopce." Při jeho kondici se tomu nelze divitp2150229.jpg (vlevo)

Elen se ve stěně pohybuje velmi ladněp2150230.jpg

 

Libor s Markem po skončení treninku. Maglajz na rukách jasně dokazuje, že byl opravdu tvrdý.

 

To tedy byl dnešní pozdrav od našich děvčat a pískařských klasiků. Nezbývá, než se těšit na setkání i s vámi ostatními. Nezapomeňte, že se vás jaro zeptá, co jste dělali v zimě

 

Libor

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář