Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dočasná uzávěra lezení v Jizerkách

9. 5. 2008
S ohledem na nově získané informace rozšiřuje Správa CHKO Jizerské hory dočasnou uzávěru pro provozování horolezecké činnosti na následující horolezecké objekty a to do 31.července tohoto roku: Divá Máří, Strážce Divé Máří, Malá Máří. Uzávěra masivu Zahradní stěny (viz příslušné dokumenty státní správy, včetně mapových zákresů na modulu skalní oblasti na www.horosvaz.cz) zůstává ve stanoveném termínu v platnosti. Přístupové cesty k výše uvedeným objektům byly označeny informačními tabulemi Správa CHKO Jizerské hory děkuje horolezcům, kteří poskytli doplňující informace (jejich jména známe) a zároveň děkuje všem lezcům, kteří si ve výše uvedeném období najdou pro svůj sport jiné terény v Jizerských horách, nebo v blízkých pískovcových oblastech. Za S CHKO JH a spřáteléné ptactvo (které má teď mraky starostí se sháněním potravy pro mladé)

Ing.Vladimír Vršovský