Jdi na obsah Jdi na menu
 


Foto z podzimní procházky do Skaláku

10. 4. 2012

 

Kamarádky a kamarádi,

   čas nezadržitelně letí a já jsem s hrůzou zjistil, že v březnu jsem nestačil na náš web umístit žádný příspěvek. Protože jsem zimu strávil vším možným kromě lezení, tak jsem raději opět zapátral ve svém šuplíku a nabízím pár fotek a informací z jedné velice příjemné a povedené procházky po Skaláku.sam_0814.jpg

 

16. listopadu jsme s Haničkou a Kačkou z našeho oddílu vyrazili na podvečerní sychravou procházku do Skaláku. Doprovázela nás ještě Lenka, která je kolegyní děvčat v práci. Již za soumraku jsme se z Doubravice vydali do Draček. Cestou jsem děvčata zásoboval historkami z lezení i z akcí, které se zde uskutečnily a s lezením sam_0823.jpgčasto měly pramálo společnéhosam_0821.jpg

 

 

Na Mariánské vyhlídce se moc rozhlížet nedalo, ale to nás nechalo v klidu. Všude totiž panoval božský klid, a ten je pro nás stále vzácnější.sam_0828.jpg

 

 

 

S blížícím se večerem ještě pořád nikdo nikam nespěchal, a tak jsme stačili ještě probrat spoustu věcí. Před úplným setměním jsme se přesunuli na cintorin pod Nekonečnou pozdravit kamarády, se kterými se dá bohužel setkat už jen tadysam_0841.jpg

 

 

 

 

 

Na cintorinu moc nemluvím, raději jenom vzpomínám. Zapalujeme svíčky a já si uvědomuji, jak je krásné být tady s mladými lidmi, kteří se s naprostou samozřejmostí dokáží navečer ve všední den sebrat a vyrazit si do Skaláku na procházku. Takže - děvčata, díky za krásně prožité chvíle s vámi v milovaném Skaláku. Navíc vím, že nebyly poslední, a to mě těší nejvíc.