Jdi na obsah Jdi na menu
 


HOROŠKOLA - přípravy vrcholí

5. 5. 2011

 

Ahoj kamarádky a kamarádi,

   připomínám, že již příští víkend se koná oddílová Horoškola, na kterou Vás, Vaše příbuzné i známé znovu srdečně zvu. Vedoucí akce Renda Mašín zajistil opravdu hodnotný program a hlavně nácvik různých technik, což bude jistě zajímavé i pro "dříve narozené." Lektorský sbor je přímo nabitý klasiky, kteří za sebou v lezeckém světě zanechali spoustu hodnotných výsledků. Nejste-li ještě rozhodnuti ohledně účasti, tak Vám poradím. Prostě přijeďte. Na den, dva anebo i tři. Každopádně by Renda potřeboval požadavky na nocleh, abychom ubytovatele nevodili do poslední chvíle za nos.

Těšíme se na Vás

Vaši pořadatelé a předseda

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Šíří se rychle

(Kamila, 18. 3. 2013 11:41)

Čau vespolek. Mám pro Vás tip, je to zajímavá možnost přivýdělku, jak pro ženy, tak pro pány :) Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a je to naprosto super. Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka :-) A tohle všechno znám z www.CervenaCerna.cz