Jdi na obsah Jdi na menu
 


HOROŠKOLA 2011-poděkování

13. 5. 2011

 

Kamarádky a kamarádi,

   víkendovou Horoškolu máme za sebou. Myslím, že se po všech stránkách vydařila. Účast byla vynikající, počasí úplně suprové. Podrobnější příspěvek - fotogalerii vytvoříme co nejdříve, ale já bych přesto již nyní rád poděkoval vám všem, kteří jste se zúčastnili a byli jste výborní. Jmenovitě vyzvedávám organizátorské nasazení Rendy Mašína, který si vzal celou akci na svá bedra. Myslím, že obrovskou pochvalu zaslouží i naši lektoři - ostřílení horalové Radek Rudolf, Jarda Hons, Petty Židlík, Pavel Nechanický, Ilja Rieger i další pomocníci. Velice milé bylo i to, že se na nás přišli podívat další kamarádi, třeba Jarda a Iva Kutilovi, Luboš Oujezdský, děvčata Mašínova s maminkou a především Béna s Maruškami, z nichž ta mladší se živě zajímala o dění v lomu.obraz009.jpg

   Ještě jednou vám všem díky. Bylo mi  mezi vámi opravdu fajn a věřím, že i vy si z celého dne odnášíte dobrý pocit. Snad se nám "pedagogům" podařilo naučit vás novým dovednostem a poskytnout vám informace, které vás na cestě lezeckým životem posunou o kousek dopředu. Věřím, že ta základní informace je o tom, že jste součástí báječné partyobraz008.jpg

Mějte se fajn a ahoj ve stěnách

Libor

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(Hanča, 25. 5. 2011 17:24)

Ahoj všem, i já bych ráda poděkovala celé partě, která se nám tak skvěle věnovala a příjemnou a srozumitelnou formou se s námi podělila o svoje zkušenosti, nezbytnosti i vychytávky :)
Děkuji za poučný, inspirující a humorem naplněný víkend.
Budu se těšit na další takové akce

Poděkování...

(David a Katka, 18. 5. 2011 22:48)

Horolezcům a horolezčatům zdar,
za nás dva chceme tímto poděkovat za příjemně prožitý a velice podnětný den v lomu. Celá horoškola byla výborně připravená, po celou dobu jsme byli v dobrých rukou zkušených pardálů, kteří dokázali pro nás občas dost perné chvilky odlehčit nadsázkou a humorem...:-)
Doufáme, že se opět setkáme.
Ještě jednou velké díky všem.

Re: Poděkování...

(Libor, 19. 5. 2011 12:32)

Z vašeho ohlasu, Katko a Davide, vidím, že se celá věc (díky úplně všem účastníkům) vydařila. To je fajn, protože to je důkazem, že naše parta je dobrá. Coby předseda oddílu z toho mám obrovskou radost.
Pošlete mi, prosím, na můj mail nějakou adresu, abych vás zařadil do skupiny adresátů a mohli jste dostávat aktuální informace, které kromě webu posílám právě i mailem. Na setkání ve stěnách se těším
Libor