Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info + pozvání na květnovou schůzi

27. 4. 2012

 

Vážené kolegyně a kolegové,
   lezecká sezona se díky nečekanému nástupu letního počasí rozeběhla naplno, a tak vám nejen přeji bohatý lezecký víkend a květnové svátky, ale také předkládám další porci informací.
 
   Na prvním místě a velmi rád bych chtěl informovat, že v nedávné době spatřili světlo světa dva malí budoucí horolezci a členové Jiskry. Dne 11.4.2012 se naši milé kamarádce Haničce Lamačové narodila dcerka Elen. A Péťa Fischer nezůstal pozadu - 24.4.2012 se Janě a Petrovi Fischerovým narodil syn Péťa. S potěšením tedy jménem členů Jiskry přeji dětem i jejich rodičům hodně zdraví, štěstí a pohody v celém životě. A samozřejmě spoustu kamarádů okolo sebe. Tak, jak jsme v Jiskře zvyklí:)
 
   Dále svolávám květnovou schůzi, a to na historicky tradiční první čtvrtek v měsíci. Schůze se tedy uskuteční dne 3.5.2012 od 19,00 hodin v EXu. Program bude mít jediný, ale obsáhlý bod - přípravu Metodického dne neboli Horoškoly, ale hlavně důležitého chytání pádů, které se uskuteční 12.5.2012 v Klokočských skalách. Proto zejména zkušené lektory prosím o účast na čtvrteční schůzi, abychom vše řádně vyladili. Loni nasazená laťka nás zavazuje...
Těším se na viděnou a přeji samé krásné dny
 
Libor

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nadpis

(Pepa, 8. 3. 2013 18:53)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 16:05)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz