Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info 1.8.2011 + odkaz na další úložiště fotek naší TJ

1. 8. 2011
 
 
Kamarádky a kamarádi,
   přeji hezký večer a připomínám, že již za 3 dny, ve čtvrtek 4.8.2011 se od 19,00 hodin koná v salonku restaurace EX schůze naší TJ. Přijďte se podělit o dosavadní letošní zážitky z lezení, pozdravit kamarády a seznámit se s novými členy, kteří jsou opravdu mimořádně aktivní. Skupina, se kterou často jezdím, si na Rajčeti založila úložiště fotek, kam vás tímto zvu k nahlédnutí. Především díky Haničce, která foťák nosí stále s sebou, máte možnost poznat nové kamarády a parťáky ve stěnách. Po stránce společenské se průběžně jistě seznámíme také :)
Odkaz na úložiště:
 
Libor
 
 

p1160983.jpg

 

 

 

Takto zajímavé fotky umí hlavně Hanička

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář