Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFO 28.2.2013

28. 2. 2013

 

Dobré ráno kamarádky a klamarádi,
  všechny vás srdečně zdravím a posílám pár informací. Především posílám pozdrav nastávající mamince Martině Kunclové, která se stále aktivně hlásí k Jiskře, což je sympatické a milé.
  Příští týden se koná schůze oddílu, protože bude první čtvrtek v měsíci (březnu). Na schůzi vás velmi rád uvidím a jistě již budeme plánovat nějaký ten výlet do přírody, protože jaro je přede dveřmi.
  Včera jsem poslal poslední větší skupinu příspěvků do ČHS, protože se mi některé platby scházejí "jako švábi na pivo" a nechci je posílat po jedné.  I tak registruji 9 lidí, kteří zatím příspěvky a pojistky nezačali řešit.
  Nevyzvednuté průkazy členů HS nechám na služebně v Bedřichově, kde o víkendu sloužím. Na cestě jsou průkazy Haničky, Kozelkových, Martiny, Péti Fischera a dalších. Tyto vám předám ihned, jakmile mi dorazí.
  Ohledně oddílových příspěvků na některé dotazy upřesňuji, že 200,- Kč platí i důchodci, kteří neplatí ČHS. V mé tabulce to vypadalo tak, že neplatí nic. Za tuto nepřesnost se omlouvám a předem děkuji za platby, které dorazí od těchto pánů.
  A nakonec se omlouvám, že mezi vás nevyrazím na stěnu apod. Děláme dost velkou přestavbu na baráku a ani v práci to nemám kvůli množství nemocných příliš jednoduché. Ale jak to půjde, tak se objevím.
Hezký den a na viděnou.
 
Libor