Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFO 8.1.2014

8. 1. 2014
Kamarádky a kamarádi,
   již za týden se koná výroční členská schůze naší Jiskry, a proto tuto akci připomínám. Sejdeme se v pátek dne 17.1. v 19,00 hodin v Cross Country. Nezapomeňte s sebou fotky na flash nebo CD (DVD). Bude projektor i notebook. Připravte se také na nahlášení a platbu příspěvků ČHS, Alpenvereinu i oddílových příspěvků. Řada z vás již poslala podklady i peníze, za což vás již nyní chválím.
   Dne 31.12.2013 byla uzávěrka na ocenění výstupů roku 2013. Zatím jsem s Luckou Novákovou nemluvil a nevím, kolik lidí poslalo podklady. Každopádně budeme vycházet z toho, co bude k dispozici. Nějaká ocenění jistě budou.
 
   V uplynulých dnech běžel na STV 2 cyklus několika dokumentů o tatranském lezení. Já jsem bohužel zachytil jenom ten poslední, a to ze zimního přechodu hlavního hřebene Tater (všech tří). Bylo to mimořádně zajímavé a snažil jsem se něco zachytit v TV archivu. Bohužel jsem narazil pouze na článek jednoho účastníka akce. Článek je rovněž velice poutavý, a proto na něj posílám odkaz:
 
 
 
   A ještě posílám odkaz na přehled různých klasifikací z webu "mladého" Gálfyho. Přehled je naprosto vyčerpávající a zatím asi nejkomplexnější z toho, co jsem viděl. Odkaz máte zde:
 
 
 
Libor