Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info o průběhu schůze 8.9.2011

9. 9. 2011

 

   Včera se uskutečnila plánovaná schůze oddílu. Celá řada lidí byla omluvena z pracovních důvodů i z důvodu nemoci. Přesto přišla drtivá většina nových členů, kteří naše řady posílili v letošním roce. V tu chvíli jsem si uvědomil, že o budoucnost Jiskry snad nemusíme mít strach. Začíná ji ovládat mládí, a to je fajn.

   Z "dříve narozených" tentokrát dorazila jen Zdenička s Petym. Já jsem se pral s bolestí v krku, která naštěstí po mnoha rumech ustupuje. Přišli i manželé Carovi, Lukáš Müller a z divadla dorazil okolo 22,15 i Danek Havel. Po skončení schůze uvázla část kolegů u nového music boxu resp. u baru, kam jsme se postupně přemístili všichni. Schůze se zkrátka vydařila. Zápis zpracuji  co nejdříve

 

Libor

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 15:00)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz