Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info ze schůze 14.6.2012

16. 6. 2012
Ahoj všem,
   schůze dne 14.6.2012 se uskutečnila navzdory mému překlepu v pozvánce (mailu) opravdu 14.6. Za toto nedopatření se omlouvám i těm, kdo nedorazili a všem připomínám, že 14.7. schůze skutečně NEBUDE.
   Projednávali jsme personální věci a připravované akce. V oblasti personální konstatujeme, že někteří naši kolegové se již dost dlouho k oddílu nepřihlásili. Je jasné, že každý nemá vždy čas na klubovou činnost, ale občas se připomenout třeba mailem nebo SMS by nebylo od věci. Takže vy, kterých se to týká, se mi zkuste drobně ozvat. Předem děkuji.
   Dalším příjemným bodem schůze bylo průběžné hodnocení činnosti oddílu od začátku roku, Zde můžeme směle konstatovat, že se leze jako o závod, a to v různých oblastech. Úderná skupina okolo Petra Fischera například předminulý týden absolvovala kratší zájezd do Tater, kde se v rámci seznamování s tímto nádherným pohořím úspěšně vypravila na Gerlachovský štít. Foto z této akce i z jiných lezeckých aktivit najdete na úložišti RAJČE pod názvem HOROLEZČATA - adresa je v sekci ODKAZY.
   Z připravovaných akcí nás ze všeho nejdříve čeká případná účast na dvoudenním setkání jizerských lezců, které se koná o příštím víkendu na Hubertce. Kromě opékání a popíjení se samozřejmě bude také lézt. Podrobnosti na požádání sdělím.
   Dále jsme probrali detaily připravovaného zájezdu do Tater. Zde připomínám, že jsme si dohodli pobyt od 1.8. do 4.8.2012, tedy 3 noci v hotelu Popradské pleso. Objednávkový formulář jsem vám zaslal a je na každém, jak s ním naloží. Telefonicky jsem ověřil, že v daném termínu je volná ubytovací kapacita. Já s rodinou jsem rezervaci odeslal ráno den po schůzi a ten samý den mi byla z hotelu potvrzena, včetně povolení vjezdu vozidla.
   Nakonec jsme dohodli, že oficiální schůzi o prázdninách víceméně neplánujeme, ale sejdeme se jistě kvůli upřesnění detailů zájezdu do Tater. Takže nějaká schůze stejně bude.
Přeji vám hezký a prosluněný víkend
 
Libor
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nadpis

(Pepa, 9. 3. 2013 15:08)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 17:35)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz