Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace - 11.1.2011

11. 1. 2011

Kamarádky a kamarádi,

     mám několik optimistických  zpráv, se kterými bych vás rád seznámil. Především mě nesmírně potěšilo, že na moji výzvu prakticky ihned reagovali nejen osvědčení matadoři (R. Rudolf, J. Hons, J. Kutil, R. Mašín), ale i zástupci "mlaďasů" (třeba Tomáš Krutský). Všichni svorně přislíbili pomoc při obnově činnosti Jiskry.

     Obsazení štafety na tradičním Zlatém cepínu nabývá konkrétní rozměry. Zatím se zdá, že se nejen zúčastníme, ale že i postavíme kvalitní sestavu.

     Další vynikající zprávou je, že se naše řady chystá posílit několik mladých a perspektivních lezců. Bude to pro nás znamenat se jim alespoň zpočátku věnovat, ale nepochybuji, že se toho rádi zhostíme.

     V neposlední řadě bych vás chtěl informovat, že schůze budou každý měsíc. Místo určíme, ale předběžně je jasné, že to bude nějaká nekuřácká restaurace. Současně se chceme každý čtvrtek večer scházet na treninkově-společenské úrovni v Makak aréně. Podrobnosti dodám co nejdříve, po konzultaci s Radou starších

Mějte se krásně a na viděnou

Libor