Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak trávíte podzim ?

24. 11. 2013

   Na otázku "Jak trávíte podzim ?" má jistě každý svoji odpověď. Věřím, že se všichni někde nějak pohybujete, protože tak je to správně. My s Kačenkou, Haničkou a malou Elenkou jsme v pátek 22.11.  vyrazili z naprosto pošmourného Jablonce do Skaláku na podzimní procházku.pb220037.jpg Byli jsme rozhodnuti jít za každého počasí, ale na parkovišti u hotelu Štekl jsme z auta vystupovali do krásného slunečného počasí. To nám samozřejmě okamžitě zvedlo náladu, a proto jsme odhodlaně vyrazili na Valdštejn. Cesta je bohužel momentálně dost rozježděná od nákladních aut dřevorubců, ale Kačenka s kočárkem v bahně bojovala statečně. Kočárek mi vlastně ani nepůjčila.

pb220038.jpg

  Cesta báječně ubíhala a děvčata statečně snášela proud vzpomínek z mého celoživotního pohybu ve Skaláku. Bohužel jsme se museli vrátit k pracovním povinnostem, a tak jsme si prosluněný a tichý den v naprosté samotě Skaláku bez lidí užili jen krátce. Jediné lidi jsme potkali na parkovišti na Hrubici a odtud máme také jediné fotky

(foto neznámý pán).

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář