Jdi na obsah Jdi na menu
 


JISKRA letos opravdu válí, ale....

16. 8. 2015

   Letošní rok pro Jiskru znamená v lezení opravdu hodně. Mnoho borců posouvá svá maxima daleko za svá předsevzetí, padají opravdu pěkné stěny, Adam Zeman řádí na lajnách v neskutečných expozicích, Lucka Nováková a Katy Ticháková jsou od včerejška držitelkami prestižního ocenění Skalní žena a téhož ocenění v mužích dosáhli Michal Tregler s Lubošem. Helča Kozelková s Jardou Honsem, Petrem Fischerem, Pavlem Jiráskem, Přemkem Vávrou a Liborem Čechem zase prostoupili nelehkou a letos opravdu objektivně nebezpečnou Papežovou cestou na Mont Blanc. Ani ostatní nezahálejí, např. Jarda Kozelka, který navíc maká v Měsíčním údolí. Zbývá tedy jediné - podělit se o své zážitky s ostatními. Proto vás žádám o postoupení fotografií, článků, odkazů apod., abychom mohli nejen oživit náš web a FB stránku, ale abychom také připravili pestrou prezentaci na naši výroční schůzi. Za spolupráci všem předem moc děkuji

Libor

blanc-dscn8296.jpg