Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní procházka - pozvánka

23. 11. 2011

 

Kamarádky a kamarádi,
   na sobotu 26.11.2011 vás všechny zvu na podzimní procházku, která bude zaměřena na návštěvu skal v Jizerkách v okolí Stržového vrchu a Kopřivníku, případně i na krátký výpad ke Zvonu v oblasti Srázů. Vemte si s sebou horolezecké průvodce a mapy, případně i kompas. Ti z vás, kdo to tam neznají, si nacvičí vyhledávání skal právě podle průvodce a mapy. Během dne jistě probereme spoustu důležitých věcí. A to, co nestihneme během výletu, tak projednáme v restauraci U Kozy v Oldřichovském sedle.
   Po provedení mailové ankety jsme se dohodli na odjezdu vlakem z hlavního nádraží Jablonec v 09,46 hodin s přestupem v Liberci. Pozor ! Vlak nestaví v Jablonci na Dolním nádraží. Z Liberce pokračujeme v 10,30 hod. na Oldřichov, přičemž jednu zastávku absolvujeme autobusem, protože z Mníšku je výluka. Nazpět bych jel také vlakem, ale do Mníšku bych šel pěšky. Ještě to probereme. Při nákupu lístků nezapomeňte na společné a také zpáteční jízdenky. Jsou levnější, ale to vám baba v kase zpravidla prozradí až když si koupíte lupen za plnou cenu
   S sebou si vemte cokoli, placatice a obvazový balíček by však neměly chybět nikomu. Jedeme za každého počasí.
Na viděnou se těší
 
Libor
 
Vedoucím určuji Michala Treglera, který povede akci od nádraží Mníšek. Zajistí mapy a průvodce pro pohyb v terénu a hlavně plán zpáteční cesty
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář