Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední slanění 2011 - pozvánka

11. 10. 2011

 

Děvčata a chlapci,
   sděluji vám, že Poslední slanění 2011 se koná v sobotu dne 10.12.2011 od 20,00 hodin v restauraci Na vyhlídce (pod Severákem). Tímto vás i vaše kamarády na Slanění srdečně zvu.
   V rámci oddílové tradice je věcí cti se zúčastnit v maskách. Pro letošní rok jsme s Kůťou, Oldyšem a Rudou Poprem dali na doporučení našich nových kolegů a vybrali pro masky téma HMYZ. Zkušení přírodovědci jistě vědí, že do hmyzu patří samozřejmě i BROUCI. Na přípravu máte tentokrát 2 měsíce, tak věřím, že drtivá většina účastníků si stačí nějakou tu masku zajistit (stačí i vývojové stadium kukla či larva).
   Na slanění jsou samozřejmě zváni i naši kamarádi, kteří se rádi a v hojném počtu této akce pravidelně zúčastňují.
   Vstupné je stanoveno na 100,- Kč za osobu a bude vybíráno u vstupu. Bude použito zejména na úhradu provozních nákladů (kapela apod.). Předem děkuji za pochopení a spolupráci v této oblasti, která by neměla být živelná:)
   K tanci a někomu možná i k poslechu hraje naše velice oblíbená kapela NEKRMIT, kterou zbožňujeme pro její ryze rockový projev. Při výběru kapely jsem spolu s výše jmenovanou komisí respektoval většinový názor a věřím, že Pavel to pochopí.
Ještě jednou vás všechny srdečně zvu na Vyhlídku a těším se na viděnou
 
Libor Čech

 

P.S.: 1. Slanění bude předcházet výroční schůze (termín hledáme na listopad)

          2. Na naše úložiště (adresa v odkazech) jsem umístil foto z dřívějších Slanění

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jizerky

(Michal Tregler, 12. 10. 2011 22:25)

Jak to vypadá s tim výletem přes jizerky?? Díky moc:-)