Jdi na obsah Jdi na menu
 


POSLEDNÍ SLANĚNÍ 2013

22. 12. 2013

pc140021.jpg  Druhý víkend v prosinci je pro Jiskru vždy mimořádně důležitý, protože se koná asi nejočekávanější akce v roce - Poslední slanění.pc140022.jpg To letošní se konalo na nejtradičnějším místě, kde jsme se v minulosti sešli již mnohokrát, a to na Prezidentské chatě. Zadání pro letošek bylo jednoznačně přijato kladně, a tak se v sobotu 14.12. večer na Prezidentské sešlo několik významných mafiánských rodin z řady respektovaných klanů. Pánové v elegantních oblecích a dámy v dokonalých róbách budili úctu a obdiv nezúčastněných diváků. Trochu strachu naháněly nedbale "skryté" osobní zbraně, jejichž případné odložení by bylo neodpustitelným prohřeškem.pc140026.jpg

 

Skvělá muzika v podání naší rodinné kapely Nekrmit brzy přispěla ke zmírnění společenských konvencí a během večera se dokonce objevily tančící dvojice, složené z různých klanů. Zkrátka pro tento večer byl vyhlášen a respektován klid zbraní.

   Báječné a mimořádně potěšitelné bylo, že i přes neúčast některých tradičních opor přišlo na Slanění okolo 60 lidí, z nichž nezanedbatelná část byli právě naši mladí nástupci.pc140028.jpg

Velmi milá byla přítomnost spřátelených rodin Karla Jakoubě,Yeťáka, Žižiho, Karla Tomeše, Magdy, Buditele a dalších. Večer byl opravdu nádherný a zatím jsem zaznamenal pouze příznivé reakce.pc140035.jpg

 

A tak je mi potěšením poděkovat všem účastníkům Posledního slanění 2013 za účast, kapele Nekrmit za báječnou a inspirativní muziku a pracovníkům Prezidenstké chaty za neutuchající a tolerantní péči o dovádějící mafiány z Jiskry Jablonec.

Zvlášť poděkovat bych chtěl Romaně Proškové za článek, který najdete na odkazu:

http://liberecky.denik.cz/zpravy_region/horolezci-z-celeho-libereckeho-kraje-dorazili-na-posledni-slaneni-20131216.html 

 

a za báječné video:

 
                    
 
Libor
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář