Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední slanění 2014 - Prezidentská chata

17. 12. 2014

Vážení a milí,

   letošní Poslední slanění mě stálo další spoustu šedivých vlasů, ale nakonec snad vše dobře dopadlo. Ve 20,00 hodin byl na Prezidentské za Jiskru pouze Pavel Nechanický...Společnost mu dělali manželé Tomešovi a jasné hvězdy večera - kamarádi z LIAZu. Jinak nikdo - ani kapela. Kapelu jsem sehnal po telefonu, měli nějaký problém, ale dorazí. Za chvíli se začali trousit další hosté a já jsem se přestal obávat srdečního kolapsu. Bohužel spousta našich členů se omluvila a naši milí a tradiční hosté letos jasně převládali.

   Muzika spustila později a trochu vlažněji. Brzy ovšem poznali náš potenciál a přitvrdili. Netrvalo dlouho a Prezidentská se otřásala v základech. Taneční kreace byly stále náročnější, a protože jsme všichni byli za sportovce, převládaly hlavně gymnastické variace.

   Zlatým hřebem ovšem byly fyzické testy, které rozpoutali kluci z Liazu s Mišákem a Katy. Vše začalo opravdu těžkým traverzem po naleštěných trámech, kde se normální smrtelník udrží tak 2 sekundy. Následné oblezení stolu o 360 stupňů bez doteku podlahy už je spíše za hranicí chápání.

   Poslední slanění 2014 se tedy rozjíždělo později a pomaleji, ovšem potom raketově gradovalo a domů snad odcházeli všichni maximálně spokojeni. Já osobně bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za parádní zábavu. Byli jste báječní a moc se těším na další akce s vámi. V neposlední řadě moc děkuji Romaně Proškové, která letos stejně jako loni pořídila a bleskově zpracovala video ze Slanění. Pověsil jsem ho na Youtube, a to na adresu:

https://www.youtube.com/watch?v=3LMAlENTSaU&feature=youtu.be

A díky Romaně připomínám i loňský ročník:

https://www.youtube.com/watch?v=6UBEv8QGgHo

 

Fotky najdete na našem úložišti:  http://jiskrajablonec.rajce.idnes.cz/  Díky Michalu Treglerovi

Libor

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář