Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední slanění 2015 - společenská část

13. 12. 2015

dscn0140.jpg   V sobotu 5.12.2015 proběhla dlouholetá tradiční akce, Poslední slanění, samozřejmě opět v maskách. Zásadní změnou, kterou avizujeme v nadpisu, bylo pořadatelství celé akce. Tentokrát se pořádání ujali místo vedení klubu naši mládežníci. Vybrali místo, hudbu i téma pro masky. Upustili od tradičních "horských" destinací a Slanění uspořádali v restauraci u Bobové dráhy v Janově nad Nisou. Místo se asi nedá srovnávat třeba s Prezidentskou chatou, ale k dispozici bylo vše potřebné a navíc Bobovka je z Jablonce lehce dostupná, což jistě přispělo k báječné účasti.

   Letos nám všechno nějak lehčeji vycházelo. Už na začátku byla místnost skoro zaplněná, v plném počtu dorazili i veteráni, pokecat a zablbnout si s námi přišli i kamarádi z LIAZu a mile překvapil Standa Kolář s manželkou, kteří dorazili až z Kopaniny. Téma pro masky byly Pohádkové postavy nebo jakákoli maska. Víceméně tradičně nejdokonalejší masku mezi ostatními dokonalými předvedla Věrka Brožová, která se však nezúčastnila vyhlášení, a tak jsme nádherný dort pro nejlepší masku od Janičky Valentové zhltli my ostatní. Přiznám se, že jsem přitom na Věrku trochu myslelsmileyKapelu tentokrát zajistil multiinstrumentalista se svojí kolegyní. Nebyl to big band, ale zase jsme nemuseli sahat hluboko do oddílové kasy..

   Letošní Poslední slanění bylo myšleno jako nějaký most mezi letitou tradicí a představami kamarádů, kteří jsou oproti nám veteránům o jednu či dvě generace mladší. Jsem moc rád, že "mládežníci" mají snahu nést dále tradice a "senioři" pro ně naopak mají pochopení. Jsem také rád, že spolu všichni tak hezky táhneme za jeden provaz a děkuji všem, kdo si udělali čas a na Slanění dorazili.

Fotek je velmi málo a navíc spíše nekvalitních, ale přesto jsem je umísti na naše úložiště, kde je najdete na tomto odkazu:

http://jiskrajablonec.rajce.idnes.cz/Posledni_slaneni_2015/

Libor

Další foto od Janičky a Tomáše najdete na:

http://valentik20.rajce.idnes.cz/posledni_slaneni_2015

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář