Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední slanění 2016

23. 12. 2016

  Psát o Posledním slanění Jiskry je víceméně nošením dříví do lesa. Tato akce se prostě vydaří vždy. Letos jsme se opět po několika letech vrátili do naší milé restaurace Na vyhlídce na Velkém Semerinku. Po krátké přestávce nám znovu zahrála rocková kapela Nekrmit!, která s námi prošla obrovský kus života a k našim společenským akcím patří prakticky neodmyslitelněimg_2189.jpg. Samozřejmostí jsou pro nás kostýmy, které dají vyniknout zejména nepřehlédnutelné kráse našich partnerek a kamarádek20161210_212707.jpg. Letos jsme trochu šalamounsky nechali na každém, jaký kostým si zvolí. Hlavním tématem ovšem byla 1. republika, kdy společenským akcím vedle krásy dam vévodila i nenucená elegance pánů, přičemž všichni se prezentovali noblesou, diskrétním sexismem a zábavou, která oscilovala mezi společenskou korektností a nevázanou volností. To je přesně ta pozice, která vyhovuje členům Jiskry a jejím příznivcům, kamarádům a sympatizantům.

Na Slanění fotila řada lidí, ale ne každý dodal slíbené fotky. I přesto se můžete na pár obrázků podívat na našem úložišti na adrese:

http://jiskrajablonec.rajce.idnes.cz/Posledni_slaneni_2016/

   Jistě je na místě, abych jako předseda oddílu poděkoval vám všem za nepřeberné množství společných zážitků v roce 2016 a současně si dovolím vyslovit i přesvědčení, že následující rok bude stejně báječný či ještě lepší. Přeji vám všem krásné a zejména klidné svátky a těším se stejně jako vy na další společné akce (první bude již 26.12.2016)

Libor