Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na schůzi 2.6.2011 + aktuální informace

26. 5. 2011

 

Ahoj kamarádi a kamarádky,

   srdečně vás všechny zvu na schůzi, která se uskuteční ve čtvrtek dne 2.6.2011 od 19,00 hodin v salonku restaurace EX v Jablonci nad Nisou. Pozvánka pochopitelně platí i pro naše příznivce a zájemce o členství, kterým ji prosím předejte. Tato červnová schůze bude poslední před prázdninami, kdy se oficiálně schůzovat nebude. Proto vás žádám o hojnou účast.

Informace:

Činnost oddílu běží na plné obrátky. Ze všech stran jsem informován o pravidelných výjezdech do skal a já sám jsem se stal v rámci SPOSCH členem velmi aktivní skupiny v čele s naším kamarádem Zdendou Hanajem. Ještě teď mě z té aktivity bolí ruce. Samozřejmě chceme o veškeré činnosti informovat ostatní, a proto vás žádám o fotky (s případným doplňujícím textem) tak, aby stále byl náš web aktuální. Sledujte také naše úložiště na Rajčeti (nejlépe se tam dostanete přes Odkazy na našem webu). Tam budou stále aktuální fotky

S Rendou Mašínem jsme chtěli uskutečnit zájezd do Ostrova ještě před začátkem prázdnin. Nevím, snad to dáme dohromady, ale já mám několik nepříjemných závazků a nejspíše nebudu moct jet. To by však při síle našich organizátorů absolutně neměl být problém.

Každou středu jezdím v době cca od 09,00 do 17,00 hodin s Oldou Kopalem do Skaláku. Je to tak, žep5180008.jpg ho tam vysadím a večer se pro něj vrátím. Kdybyste se chtěli někdy připojit, tak není problém.

 

 

Fotka z jedné naší středy zachycuje lezce 3 různých generací.

 

 

 

 Našim mladým přátelům, které jsem viděl poprvé na Horoškole, bych chtěl vzkázat, že naše akce v lomu nebyla poslední, ale první společná. Budeme rádi, když se k nám připojíte i jindy. O víkendech se sice přelidněným oblastem snažíme vyhýbat, ale nějaké společné lezení bychom dohromady jistě dali. Klidně pište přes naši diskusi nebo osobně. Ohledně diskuse na webu - zatím se nevyužívá, a to je škoda. Web je totiž denně pečlivě navštěvován velkým množstvím lidí a do diskuse jistě téměř všichni nahlédnou

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář