Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příspěvky a pojistky 2014 - průběžná informace

30. 11. 2013

Kamarádky a kamarádi,

   dnem 1. prosince začne ČHS vybírat příspěvky na rok 2014. Proto i "sekretariát Jiskry" začne tímto dnem řešit otázku pojistek a příspěvků. Protože NEBUDE konána běžná měsíční schůze v prosinci, tak budeme vše řešit individuálně. Veškeré instrukce ode mě dostanete do 3 dnů mailem a neuživatelé mailu dostanou dopis. Nejpozdější termín pro veškeré platby bude na výroční členské schůzi dne 17.1.2014. Věřím, že do té doby vše v pohodě stihneme a já nebudu muset řešit administrativní věci v šesti etapách, tak jako letos.

   Nezapomeňte na Poslední slanění. Dnes jsem byl s Jardou Kutilem na Prezidentské na obědě a již s předstihem se nám tam moc líbilo. Což teprve, až tam dorazí celá Jiskra i s kamarády.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář