Jdi na obsah Jdi na menu
 


Průvoce na Klokočí

2. 2. 2010

Už druhým rokem dolézáme s Pepisem cesty v Klokočí a Pepa stále mluví o rozdělaném průvodci, který by už dal konečně rád dohromady...Já bych tam měla kreslit pohledové mapky jednotlivých věží a masivů a tak jsem Vás chtěla poprosit, jestli někdo nemáte fotky, které by se daly použít jako podklady pro jednotlivé nákresy...už jsme se s Pepou párkrát pokoušeli něco nafotit, takže něco máme, ale pokud by někdo měl v archivu foto nějaké stěny třeba ze slanění a tak, kam se běžně člověk nedostane, byla bych moc ráda, kdybyste mi je mohli půjčit, moc by nám to pomohlo. Kdyby měl někdo třeba fotku Pavlače z údolí nebo Růženku...apod. Pepa chce vylézt na borovici na protějším kopci a vyfotit to odtamtud, což je dobrý nápad...jenže teď to nejde, protože je to všechno zmrzlé a určitě by se s nějakou větví ulomil... Takže kdybyste měl někdo nějakou takovou podobnou fotku, bylo by to bezva, protože bych už mohla začít kreslit i tyhle skály :-) Jo jinak by byly supr i třeba nějaký fotky z lezení, co by se daly do úvodu. Jinak se nemusíte bát, fotky neztratím:-)

Díky moc

Lucka

můj mail: horam.zdar@centrum.cz

tel: 775 16 30 36

Obrazek

Takhle nějak budou kresby vypadat

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nádhera

(Libor, 8. 2. 2011 12:05)

Lucko, článek jsem si přečetl až teď. Takže dodatečně skládám poklonu za ten nákres. Fakt nádhera