Jdi na obsah Jdi na menu
 


První letošní lezení na "Panťáku"

18. 3. 2013

 

První jarní lezení 16.3.2013  (Katy, Bohouš, Michal)
Při sněžení v pátek jsme už ani nedoufali, že bychom náš plán ze čtvrteční schůze mohli realizovat. foto-1.jpgNicméně sobotní ráno nás mile překvapilo vymetenou oblohou, a tak byl cíl jasný. Směr Panteon a první letošní polez. V 11:30 jsme pod stěnou. Ve stejnou dobu doráží Prcas a nedlouho po něm i Špek. foto-3.jpgChvilku jsme se báli, že budeme úplně sami. Při pohledu na ty dva mi naskakuje husí kůže a zároveň obrovská chuť do lezení. Sklápím hlavu před jejich lezeckým uměním a přesunujeme se do druhé ligy. Prsty pořádně přemrzají, avšak na sluníčku rychle tají, a tak zde postupně lezeme cesty: Trenažer, Direct traverz vzdechů, Tělocvična, Dohoda jistá a na závěr Tři dny kondora. foto-4.jpgV posledních dvou jsem se prošel poprvé a s radostí musím podotknout, že prostoru ke zlepšení je pořád hrozně mocJ Ve tři to balíme a přesouváme se na zahrádku před Sokolovnu. foto-2.jpgPotkáváme lezecké kolegy, užíváme sluníčko a zasloužený Klášter 11°.
Prostě den, jak se sluší a patří….
 

 

 

Autor: Michal Tregler