Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sušky - březen 2011 (Článek z archivu)

25. 5. 2011

V databázi webu jsem objevil článeček od Lucky. Zkusím ho tedy nasadit do Aktualit.

Libor

Sláva, povedlo se

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Společně s Jardou a Iljou jsme se rozhodli vyrazit na Sušky. Odpoledne to bylo vydařené. Nejdřív jsme se rozlezli na již tradiční Břízkové, kde jsme se na vrcholu věže kochali výhledy na zasněžené Krkonoše.

na-vrcholu-sokoli-veze.jpg

Jarda je šťastný, sníh na Krkonoších ještě leží

Potom jsme přešli k Velké plotně, kde jsme si dali levou hranu, která patří k novějším cestám oblasti. Můžeme jen vřele doporučit, má kruh a jde tam dost smyček.

ilja-v-akci2.jpg

Ilja v akci

hrana-vedle-velke-plotny2.jpg

Jarda provazuje hodiny...jde to blbě

 No a na závěr jsme si vylezli Malou plotnu a Fotogenickou, již po temně oranžové skále zbarvené posledními paprsky zapadajícího slunce. Shora byl božský pohled do Maloskalského údolí. Po lezení samozřejmě nemohla chybět zastávka v Sokolovně na tlačenku pro posílení kloubů a nějaké to pivo, abychom spláchli prach ze skal. Bylo to takové romantické odpoledne.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář