Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sušky-únor 2011 + informace

3. 3. 2011

 

   Na našem úložišti (viz Odkazy) je 6 fotek z víkendového lezení našich nových členů pod vedením Petra Fischera na Suškách (Petr je na přiložené fotce-cestu jistě poznáte). Tyto menší serie budeme dávat na úložiště a souběžně i na externí HDD pro potřeby kronikáře. Do fotogalerie na stránky se budou dávat větší soubory jako třeba poslední slanění. V praxi to znamená, že můžete fotit jako o závod a vaše fotky se rozhodně neztratí.p9290024.jpg

Na stránkách jste si jistě všimli nové kolonky Členská sekce. Tam jsou zařazeny interrní věci jako pokladna, přehled zaplacených příspěvků apod. Až mi Béna dodá přehled, na kterém nyní pracuje, budou články uvolněny. Přístup je pouze na heslo, které vám mailem sdělím.

Pro případ obecné (veřejné) komunikace klidně používejte komentáře u kteréhokoli článku. Stránky denně navštíví poměrně dost lidí, a proto není problém se jejich prostřednictvím domlouvat. Krásný den

Libor

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář