Jdi na obsah Jdi na menu
 


TATRY - březen 2011

22. 5. 2011

 

I v letošním roce uspořádala naše Jiskra tradiční zájezd do Vysokých Tater.tatry-web--1-.jpg Organizaci si vzal na starost ostřílený alpinista a dlouholetý vedoucí tatranských expedic Jarda Kutil. Akce se konala od 25.3. do 3.4. a východiskem na tůry byla chata na Popradském plese

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarouš sestavil skupinu z lezců různého věku a s rozdílnými zkušenostmi, ovšem výkonostně velmi zdatnou.tatry-web.jpg Taková sestava samozřejmě bez větších problémů zdolávala naplánované tůry a pokud jsem dobře informován, tak i důstojně reprezentovala Jiskru po stránce společenské.

 

 

 

 

Utřídit fotky, které naši borci pořídili pod majestátními tatranskými vrcholy je víceměně nadlidská práce, a proto opět využívám naše úložiště www.jiskrajablonec.rajce.idnes.cz , kam jsem přesunul všechny fotky , které mi účastníci zájezdu laskavě poskytlitatry-web--2-.jpg

 

Foto vlevo považujte za pozvánku na naše úložiště, kde je okolo 90 dalších obrázků ze zmiňované akce

 

 

Všem vám přeji spoustu takových krásných zájezdů, jako byl tento. A nejlépe zase s Jardou Kutilem

Libor

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Redukce fotek

(Libor, 25. 5. 2011 8:25)

Včera jsme se s Jardou Kutilem a Iljou shodli, že 400 fotek na Rajčeti je masakr. Jak budu mít chvíli času, tak je trochu proberu. Díky za trpělivost