Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Jiskra na Zlatém cepínu 2011

5. 2. 2011

 

   Tradiční štafetový závod o Zlatý cepín mi nedal spát. Říkal jsem si, že letos se Jiskra musí zúčastnit za každou cenu, jestliže to se svým znovuzrozením myslí vážněp2050201.jpg. Hned zpočátku jsem měl jasno, že pojede Tomáš Krutský a Aleš Bittner. Třetího do party se stále nedařilo sehnat. Nakonec se mi 2 dny před závodem přihlásili dva kamarádi, kteří současně posílí naše horolezecké řady - Miroslav Matěcha a Karel Svoboda. Najednou tedy byli borci čtyři, ale Aleš měl se mnou sloužit o víkendu na Horské službě, a tak jsem jej přeřadil mezi náhradníky.

   V sobotu nás především přivítalo nevlídné počasí, Byla obleva, čtyři stupně nad nulou a bylo jasné, že mazání rozhodne. A taky rozhodlo. Míra i Kája jsou vyloženě bruslaři a klistr snad v životě neviděli. Zvolili sice ten správný, ale na lyže jej nanesli příliš mnoho. Stoupali dobře, ale z kopce se trápili. Přesto podali poctivý výkon a s velkým úsilím dorazili na slušném místě ke svým předávkám. Míra jel první úsek, Kája druhý a na třetím jsme měli excelentního koně. Tomáš přebíral s velikou ztrátou na umístění ve druhé desítce, ale to by nebyl on, aby s tím něco zásadního neudělal. Předjel řadu závodníků, z celého pole 99 běžců zajel parádní 6. čas a naši štafetu dovezl na sympatickém 27. místě z celkového počtu 33 štafet. Těsně před námi byli pánové z Makaku...Je jasné, že jsme dost doplatili na nevhodné mazání, ale vem to čert. Podstatné je, že jsme na startu 57. ročníku Zlatého cepínu nechyběli a z toho mám největší radost. Klukům ještě jednou děkuji za to, že opravdu přijeli a statečně se rvali o dobré jméno Jiskry, jejíž dveře teprve otevírají.

Na fotce zleva Kája, Tomáš a Míra

Ostatní fotky na www.jiskrajablonec.rajce.idnes.cz (to je úložiště, které jsem založil s ohledem na omezenou kapacitu našeho webu)

Ve středu se na vás těším

Libor

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nadpis

(Pepa, 8. 3. 2013 18:58)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 16:09)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

Pavloš, děkuji

(Libor, 8. 2. 2011 8:17)

za připomenutí absence komentáře. Od této chvíle bude rubrika Komentáře připojena ke všem přípěvkům, u kterých lze očekávat diskusi. Podle statistiky je náš web čten denně řadou lidí a můžeme tedy diskutovat tady, aniž bychom tvořili mailové zprávy. Hezký den

cepín

(Pavloš, 6. 2. 2011 16:58)

jsem rád,že do toho už můžu kecat,jinak Cepín se povedl,účast slušná