Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úložiště fotek a videí TJ JISKRA + další informace

31. 5. 2011

 

Ahoj děvčata a chlapci,

   naše činnost ve stěnách se parádně rozvíjí a díky dnešní technice miniaturních fotoaparátů a mobilů s fotoaparátem vzniká i spousta dokumentace. Je fajn, že se o zážitky z lezení můžeme velmi lehce podělit i s ostatními prostřednictvím internetu, který drtivá většina z nás používá. Proto, s dovolením, ještě jednou připomínám úložiště fotek a videí, které máme vytvořeno na portálu Rajče. Dnešním dnem jsme navíc technologicky pokročili a na Rajčeti jsou umístěna i videa z chytání pádů. Adresa je www.jiskrajablonec.rajce.idnes.cz a nejjednodušší přístup je přes Odkazy na našem webu, kde je tato adresa umístěna. Přímo na web TJ bude z důvodu omezené kapacity umísťováno jen nezbytné množství fotografií.

   Jinak také připomínám čtvrteční schůzi. Bude poslední před prázdninami, a proto by tam nikdo neměl chybět. Mimo jiné budeme přijímat nejméně 3 nové mladé kolegy. Vše podstatné si řekneme právě na schůzi, a proto se nyní nebudu rozepisovat. Těším se na vás a přeji hezký den

Libor

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář