Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení Slanění a pozvánka na procházku

17. 12. 2012

 

Vážené kolegyně a kolegové,
   srdečně děkuji všem, kteří přišli na naše Poslední slanění a opět vytvořili báječnou atmosféru. I masek dorazilo pěkné množství. Večer se i přes některé mé obavy a zejména přes prognózy některých pesimistů povedl a zcela jistě byl důstojným a milým ukončením letošního roku. Kdo přijít mohl a nepřišel, tak jistě zaváhal.
 
   Na den 26.12. chystáme malou sváteční procházku. Dohodli jsme se, že se sejdeme ve 14,00 hodin na Trništi nad Janovem, kde si ozdobíme nějaký malý stromek, ochutnáme co kdo přinese a popřejeme si do Nového roku. Takže vás všechny srdečně zvu a budu se na vás těšit. Jak dorazíte, to ponechám na každém osobně.
 
Přeji hezké Vánoce, klid, mír a pohodu. A hlavně zdraví
 
Libor