Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZMĚNA TERMÍNU SCHůZE!!! Nový termín - 9.2.2011

28. 1. 2011

 

Děvčata a chlapci,

   ozvalo se mi 8 lidí, kteří by změnu termínu schůze TJ JISKRA uvítali. Takže závěr je takový, že přesouváme termín schůze na středu 9.2.2011 od 19,00 hodin v Cross country (U tygříka). Jediný, komu se tento termín vyloženě nehodí, je Pavel Hořejší senior, kterému slibuji podání detailní zprávy ze schůze a současně slubuji, že s ním dodatečně vypiju rundy, u kterých bude tentokrát chybět.

   Jinak jsem řadu z vás s radostí potkal včera na stěně, kde jsem se po 8 měsících lezecké absence docela trápil. Ale vylezl jsem 7 cest, takže snad veteránům velkou ostudu dělat nebudu.

   A úplně nakonec vám všem, kteří jste se ozvali, moc děkuji za komunikaci. Budeme-li o sobě vědět a mluvit spolu, tak by to s Jiskrou mohlo být dobré.

Krásný víkend a Horám zdar!

Libor

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář