Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nakladatelství NH SAVANA, které se specializuje zejména na vydávání horolezeckých průvodců, vydalo nového horolezeckého průvodce Jizerskými horami. Od vydání posledního horolezeckého průvodce této oblasti uplynulo právě 10 let, během kterých zde bylo vylezeno 260 nových cest a k horolezecké činnosti bylo uvolněno Správou CHKO Jizerské hory dalších 23 nových lezeckých objektů. Proto se rozhodli autoři Pavel Fajgl – Otokar Simm – Milan Vrkoslav k vydání průvodce nového. Tento průvodce bude k dostání od poloviny prosince na pultech Městského informačního střediska v Jablonci nad Nisou (budova radnice), v prodejně Hudy sport a v prodejně map v tiskárně v Podhorské ulici., a to ve dvou verzích – měkké vazbě do batohu a tvrdé do knihovny. Průvodce je možné také objednat na e-mailové adrese: nh.savana@volny.cz